Salon Zakopiańska
 
Sprzedaż indywidualna i hurtowa

KONTAKT

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami.


BOZZA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Zakopiańska 72, 30-418 Kraków (siedziba)
ul. Klimeckiego 14, 30-706 Kraków (korespondencyjny)
533 534 400    biuro@bozza.pl
 
NIP 679 311 25 17,  REGON 361744471
KRS 0000562453
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
 

Nasze lokalizacje

  • Zakopiańska w Krakowie
  • ul. Zakopiańska 72, 30-418 Kraków
  • Czynne Pn-Pt 09.00-19.00 Sb 09.00-15.00 (Kasa czynna Pn-Pt 09.00-16.00 Sobota - kasa nieczynna)
  • 533 534 500
  • zakopianska@bozza.pl
  • Klimeckiego w Krakowie
  • ul. Klimeckiego 14, 30-706 Kraków
  • Czynne Pn-Pt 09.00-18.00 Sb 09.00-14.30 (Kasa czynna Pn-Pt 09.00-18.00 Sobota 09.00-14.30)
  • 533 534 600, 12/652 76 20
  • klimeckiego@bozza.pl
  • Studio w Katowicach
  • ul. Dąbrówki 13, 40-081 Katowice
  • Czynne Pn-Pt 09.00-17.00 Sb (telefon)
  • 533 534 700
  • katowice@bozza.pl
  • Outlet w Krakowie
  • ul. Klimeckiego 14, 30-706 Kraków /namiot/
  • Czynne Pn-Pt 09.00-18.00 Sb 09.00-14.30
  • 533 534 800, 12/652 78 23
  • outlet@bozza.pl
  •  

    Obsługa inwestycji – nasi handlowcy

  • Patryk Szporko
  • Specjalista d/s Obsługi Architekta
  • 735 640 250
  • patryk.szporko@bozza.pl
  • Anna Żak
  • Specjalista d/s Obsługi Architekta
  • 509 227 535
  • anna.zak@bozza.pl
  • Szymon Małuszyński
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 533 551 551
  • szymon.maluszynski@bozza.pl
  • Michał Wojciechowski
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 666 019 066
  • michal.wojciechowski@bozza.pl
  • Wojciech Skubis
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 666 019 166
  • wojciech.skubis@bozza.pl
  • Agnieszka Dubiel
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 668 466 226
  • agnieszka.dubiel@bozza.pl
  • Maciej Chruścicki
  • Specjalista d/s Obsługi Architektów
  • 735 640 220
  • maciej.chruscicki@bozza.pl
  • Tomasz Rendchen
  • Specjalista d/s Obsługi Architektów
  • 668 466 242
  • tomasz.rendchen@bozza.pl
  • Robert Graczyk
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 666 850 006
  • robert.graczyk@bozza.pl
  • Marcin Tucznio
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 666 855 573
  • marcin.tucznio@bozza.pl
  • Marek Kiełbiowski
  • Menedżer Produktu Tech. Grzewcza
  • 735 640 200
  • marek.kielbiowski@bozza.pl
  • Łukasz Bajołek
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 735 640 210
  • lukasz.bajolek@bozza.pl
  • Andrzej Cyran
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 668 466 249
  • andrzej.cyran@bozza.pl
  • Piotr Żołądek
  • Dyrektor oddziału Katowice
  • 668 466 228
  • piotr.zoladek@bozza.pl
  • Wojciech Staniewski
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 668 466 229
  • wojciech.staniewski@bozza.pl
  • Wojciech Pietrzak
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 503 172 939
  • wojciech.pietrzak@bozza.pl
  • Michał Łaskawski
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 666 855 574
  • michal.laskawski@bozza.pl
  • Andrzej Ćwik
  • Specjalista d/s Obsługi Inwestycji
  • 668 466 225
  • andrzej.cwik@bozza.pl