Całoroczne zewnętrzne SPA

Coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju rozwiązania, które zapewniają nam w domu relaks na miarę SPA. Należą do nich zewnętrzne wanny z hydromasażem. Ustawione w ogrodzie lub na tarasie będą nam służyć praktycznie przez cały rok.

 

 

Novellini Divina M

 

 

Relaks i regeneracja

 

Technologia hydromasażu, dostępna w wannach Novellini, umożliwia korzystanie z różnych trybów pracy. Działa na organizm poprzez masaż energetyzujący i rewitalizujący, wspomagający krążenie krwi i rozluźniający mięśnie. Dysze do masażu wodnego są nie tylko estetyczne, ale także miękkie w dotyku i łatwe w czyszczeniu. Chwile błogiego relaksu dodatkowo dopełnia system Cromolight, czyli koloroterapia oraz system audio Bluetooth. Wyjątkowa kombinacja dźwięku i światła tworzy holistyczne doświadczenie, sprzyjające ogólnemu dobremu samopoczuciu psychofizycznemu. Wygodne sterowanie funkcjami wanny odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji, zatem już w drodze do domu możemy ustawić np. ulubioną temperaturę wody. 

 

 

Novellini Divina XL

 

 

 

Nowoczesne technologie

 

Zewnętrzne wanny z hydromasażem Novellini wykonane są z ekologicznych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Gwarantują higienę, trwałość oraz izolację termiczną wody nawet w najniższych temperaturach. System dezynfekcji Aquaclean z użyciem ozonu i promieni ultrafioletowych natychmiast eliminuje bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, gwarantując czystą i świeżą wodę.

 

 

 

Novellini Divina XXL

 

 

Domowe SPA to nie tylko trend, ale także inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki zewnętrznym wannom z hydromasażem marki Novellini, wyposażonym w świetną izolację termiczną i system podgrzewania wody, możemy cieszyć się relaksem niemal przez cały rok. Do wyboru mamy trzy modele wanien, które w zależności od wielkości zapewniają wypoczynek dwóm, czterem lub sześciu osobom. To świetny sposób na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, nawet gdy na zewnątrz robi się już chłodno. Natomiast amatorów sportu z pewnością zainteresuje model wyposażony w silny prąd, który umożliwia pływanie w miejscu – komentuje Rafał Kośmider, ekspert Bozza Concept’n Design. www.bozza.pl

 

 

Novellini Divina L