Nasze salony
Nasze salony to nie tylko stylowe i bogato wyposażone showroom’y. To przede wszystkim miejsca, w których można na własne oczy zobaczyć najnowsze trendy w światowym designie. Do dyspozycji naszych klientów oraz architektów, oddane zostały setki metrów kwadratowych przestrzeni, wypełnionych starannie wyselekcjonowanymi produktami od światowej klasy producentów. Starannie zaprojektowane ekspozycje zabiorą Cię w podróż po najbardziej stylowych rozwiązaniach architektonicznych, a specjalnie przygotwane strefy pracy dla architektów, umożliwią komfortowy dobór najlepszych elementów do konkretnej aranżacji.

Kraków Marcika

Godziny otwarcia:
Pon.-pt. 9:00-19:00
Sob. 10:00 - 15:00
Niedz. Zamknięte

Kraków Klimeckiego

Godziny otwarcia:
Pon.-pt. 9:00-18:00
Sob. 10:00 - 14:00
Niedz. Zamknięte

Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon.-pt. 9:00-18:00
Sob. 10:00 - 14:00
Niedz. Zamknięte

Katowice

Godziny otwarcia:
Pon.-pt. 9:00-17:00
Sob. (Po wcześniejszym umówieniu)
Niedz. Zamknięte

Zainspiruj się

Znajdź inspirację i pomysły na aranżację swojego wnętrza w naszej sekcji "Zainspiruj się". Odkryj gotowe rozwiązanie podążające za najnowszymi trendami w designie wraz z szybko dostępnymi produktami, z których zostały zaprojektowane.
Zobacz więcej
Nowoczesny luksus
Jasny minimalizm

Aktualności

Na naszym blogu znajdziesz najnowsze informacje o naszych produktach, nowe kolekcje oraz wydarzenia związane z marką. Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami w świecie designu i pozostań z nami na każdym kroku.

Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści są gotowi, aby Ci pomóc i udzielić odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie.





    Udowodnij że jesteś człowiekiem, zaznaczając kubek.